KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13207092
nr 1320 7092
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spindelnät, -99. Motivet: 24x34 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 april 2020
kl 18:32:09
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)